Please wait...

Try Sallira with other theme and color combinations
Color options

O Firmie

Zakład TSW Z.P.U.H. Ireneusz Wiech

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zakładem w branży metalowej. Specjalizujemy się w produkcji, obróbce elementów z aluminium i stali nierdzewnych.


Zakład TSW Z.P.U.H. Ireneusz Wiech jest firmą prywatną, która zajmuje się produkcją: konstrukcji spawanych, wyrobów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego, spożywczego, budowlanego, medycznego. Zajmujemy się remontami i produkcją zautomatyzowanych linii produkcyjnych dla klientów działających w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu.


Jakość

Nasza firma od samego początku swojej działalności stawia na wysoką jakość produkowanych wyrobów i usług. Gwarantem uzyskania wyrobów dobrej jakości jest wysoko wykwalifikowana załoga, profesjonalna kadra inżynierska oraz indywidualne podejście do klienta.

Współpraca

Mając na uwadze kompleksowe zaspokajanie potrzeb klientów, współpracujemy z Instytutem Spawalnictwa w Gliwicach, uczelniami technicznymi Politechnika Krakowska, renomowanymi biurami projektowymi, oraz odlewnią precyzyjną, która wykonuje odlewy wysokiej jakości z żeliwa, staliwa, oraz metali kolorowych.

Zakres usług:
Spawanie aluminium
Produkcja linii technologicznych
Obróbka metali

spawanie-tsw

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty zapraszamy do kontaktu